top of page

TIGUAR

MILITARY & CIVIL

20H, 1800KM LOTU

Nasze platformy bezzałogowe zostały stworzone do celów cywilnych oraz militarnych. Poznaj drony inspekcyjne, obserwacyjne i geodezyjne.

Świadczymy usługi naszą bezzałogową flotą w sektorach takich jak rolnictwo budownictwo, infrastruktura drogowa, i wiele innych.

Wyspecjalizowany zespół inżynierów jest gotowy na wyzwania w zakresie obróbki skrawaniem CNC, projektów mechanicznych i elektronicznych.

KONTAKT Z NAMI

AKTUALNOŚCI

Zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące UAV

Klikając "Wyślij" potwierdzam iż zapoznałem/am się klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez uAvionics Technologies Sp. z o. o. dostępną tutaj.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez uAvionics Technologies Sp. z o. o. wyłącznie w celu zapoznania się z informacją zawartą w formularzu.

Udało się! Wiadomość dotarła.

28/11/2017

Paryż: uAvionics z Ministrem Korei

Dzisiaj na indywidualne zaproszenie Pana Paik Un-gyu , Ministra Handlu, Przemysłu i Energii Korei Południowej Pan Bogusław Skuza, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną i Wschodnia firmy uAvionics Technologies wziął udział w
spotkaniu z delegacją ministerstwa w Paryżu. Spotkanie było poświęcone inwestycjom europejskim w Korei Płd. a zwłaszcza tym dotyczącym nowoczesnych technologii. I chociaż w debacie z Ministrem i członkami jego delegacji , w tym KOTRA - Państwowa Agencji Promocji Handlu i Inwestycji Korei, brali udział przedstawiciele europejskich firm z wielu różnych sektorów jak np. IKEA, Decathlon czy fundusze inwestycyjne , to kluczem w tej debacie była nowoczesna gospodarka oparta o najnowsze technologie. To niezwykłe wyróżnienie dla uAvionics , że jej przedstawiciel mógł zasiąść obok reprezentantów wielkich koncernów jak Siemens czy Air Liquide , i dzielić się uwagami na temat nowoczesnych technologii w dziedzinie dronów i bezzałogowych samolotów oraz ich wykorzystania w gospodarce. W ostatnich miesiącach Korea Płd. przyjąła 10letnią strategię rozwoju przemysłu dronów , która powinna przyczynić się do stworzenia ok 160.000 nowych miejsc pracy w tym nowoczesnym sektorze gospodarki do roku 2025. Rząd Korei Płd. przeznaczył 1 mld US$ na prace badawcze i rozwojowe i oczekuje , że za 10 lat kraj ten będzie światową potęgą TOP 5, tak w zakresie produkcji dronów i bezzałogowych samolotów jak i ich wykorzystania w gospodarce. Rząd przewiduje , że w najbliższym 10leciu zakupi 30.000 dronów na potrzeby służb państwa , a
kolejne 30.000 zamówi sektor prywatny.

Z prawdziwą dumą Pan Bogusław Skuza przedstawił Panu Ministrowi produkty naszej firmy
firmy, uAvionics - Unmanned Systems Technology, która od 4 lat produkuje i sprzedaje
wysoko zaawansowane technicznie drony i samoloty bezzałogowe, a zwłaszcza nasz samolot
typu TIGUAR S -410 , który w swojej klasie jest w ścisłej czołówce światowej, jeśli chodzi o
jego parametry użytkowe.


Minister Paik Un-gyu zachęcał wszystkich obecnych do poszukiwania szans rozwoju na rynku
koreańskim , który poprzez swoją niezwykłą dynamikę oraz nowoczesność w każdym
sektorze gospodarki jest jednym z najlepszych rynków dla inwestycji nie tylko w niezwykle
konkurencyjnej Azji , ale także na świecie.

14/02/2017

uAvionics w Gazecie Wyborczej

Krótka historia naszych początków, rozwoju i planów została opisana na Wyborcza.pl. Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu.

18/12/2016

Projekt urządzeń do łączności satelitarnej

Zrealizowaliśmy projekt i wykonanie obudów do odgromników, sterowników i konwerterów, czyli urządzeń łączności satelitarnej. Urządzenia będą dostarczone do wojska i zapewnią łączność żołnierzom.

30/11/2016

Inspekcja termowyziyjna biurowca Q22 w Warszawie

Niedawno zrealizowaliśmy inspekcję termowizyjną budynku Q22. Przedmiotem inspekcji był system paneli fotowoltaicznych. Do tego celu użyliśmy naszej bezzałogowej platformy latającej wyposażonej w kamerę termowizyjną FLIR z obiektywem 19mm. Dzięki zebranym zdjęciom, które następnie poddaliśmy analizie, byliśmy w stanie zdiagnozować stan systemu - występowanie gorących punktów i równomierne grzanie paneli.

Please reload

OFERUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO BIZNESU

Nasze drony dostarczają kompleksowe rozwiązania do profesjonalnych użytkowników: biznesu oraz służb bezpieczeństwa.

Niezawodność naszej bezzałogowej floty pozwala na optymalizacje procesów, a co za tym idzie, realne korzyści.

NIEZAWODNOŚĆ

Zastosowane przez nas rozwiązania 

pozwoliły na osiągnięcie niezawodności produktów. Potrójny system autopilotów zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności floty.

JAKOŚĆ

Nasze platformy produkowane są w całości przez uAvionics. Zaletą tego jest pełna kontrola nad wszystkimi procesami powstawania gotowego produktu. Dzięki temu nasze produkty są najwyżej jakości.

SERIWS 48H

Dostarczamy kompleksową opiekę nad klientem, wsparcie decyzyjne, techniczne oraz unikalny serwis w 48h w dowolnym miejscu w kraju. Pozwala to klientowi na poczucie pełnej opieki pozakupowej.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:
bottom of page