top of page

USŁUGI TECHNICZNE

Poza produkcją i usługami związanymi bezpośrednio z branżą latających platform bezzałogowych, nasz zespół wyspecjalizowanych inżynierów zajmuje się również wykonywaniem projektów technicznych pod konkretne zlecenie. Od projektu mechanicznego, elektroniki, aż po wykonanie finalnego produktu. 

Zrealizowaliśmy projekty urządzeń dla wielu firm. Nasze przykładowe realizacje poniżej. 

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty na realizację projektów. Zapytania prosimy wysyłać na adres mailowy sales@uavionics.com.pl lub kontaktować się z pod numerem telefonu +48 785 694 955.

KONTAKT Z NAMI

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wykonaniem usług technicznych takich jak projekt mechaniczny, elektorniczny czy obróbka skrawaniem CNC prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Z chęcią skonsultujemy z Państwem możliwości wykonania projektu oraz przygotujemy ofertę.

Klikając "Wyślij" potwierdzam iż zapoznałem/am się klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez uAvionics Technologies Sp. z o. o. dostępną tutaj.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez uAvionics Technologies Sp. z o. o. wyłącznie w celu zapoznania się z informacją zawartą w formularzu.

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page