top of page

GEOMAPPER™

Geomaper jest pomocnym narzędziem dla geodetow.

W trakcie jednego oblotu pokrywa powierzchnię 100ha, a dane z oblotu są następnie wykorzystane do stworzenia ortofotomapy

GEOMAPPER™

Geomapper jest to nowa wielowirnikowa platforma bezzałogowa niewielkich rozmiarów, dedykowana do sektora geodezji i kartografii. W pełni zautomatyzowane działanie opiera się na wcześniej zaprogramowanej trasie lotu. Platforma dostarcza dane, które są następnie przetwarzane w ortofotomapę wysokiej jakości, a ta następnie staje się narzędziem dalszej pracy geodetów. 

Zainteresowany? Możliwość przetestowania platformy. Wystarczy wysłać do nas krótki opis zastosowania.

Kotwica 1

Cechy platformy

100 ha
OBRAZ
FULL HD
ORTOFOTOMAPA
100 HA 
W JEDNYM LOCIE

wyposażony w aparat z trybem zapisu FullHD 1080/50p lub 25p, obrazem 24,3 Mpix oraz z obiektywem 16-50 mm. Kamera posiada ultraszybki system AF, umożliwiający pracę z szybkością 11 fps.

dostępne oprogramowanie umożliwiające

obróbkę informacji uzyskanych w trakcie oblotu. Program Agisoft pozwala na połączenie dostarczonych zdjęć w jedną ortofotomapę wysokiej jakości.

maksymalny czas lotu to 42 minuty, dzięki czemu w trakcie jednego oblotu geodeta może pokryć aż do 100ha powierzchni. Dane które zostaną przekształcone w ortofotomapę dają pełny obraz całej powierzchni.

SERWIS 48H
6 SILNIKÓW
POTRÓJNE BEZPIECZEŃSTWO

zapewniamy kompleksową opiekę nad klientem, wsparcie decyzyjne, techniczne oraz unikalny serwis w 48h w dowolnym miejscu na terenie Polski. Opcja dostępna jest w postaci serwisu podstawowego lub pełnego.

wyposażony w 6 sześć oddzielnych silników BLDC. Poprawia stateczność nawet przy silnym wietrze. Pomaga utrzymać stabilny lot, nawet jeśli jeden z silników lub regulatorów jest uszkodzony.​​

wyposażony w system, w którym mogą jednocześnie pracować trzy niezależne układy autopilota. Zapewnia redundancję i pozwala na kontynuowanie lotu nawet podczas awarii dwóch  autopilotów.​

Kotwica 2

Dane techniczne

Poniższa tabela zawiera specyfikację Geomappera. Możliwość pobrania broszury platformy.

Maksymalna masa startowa

7 kg

Maksymalny czas lotu

42 min

Maksymalna masa ładunku 
Maksymalna zasięg

1 kg

30 km

Maksymalna prędkość 

70 x 70 x 40 cm

60 km/h

Wymiary rozłożonego
Wymiary złożonego
Sensory

50 x 30 x 20 cm

FullHD, 1080p

lub 4K

POBIERZ:
Kotwica 3

Wideo

Już niedługo dostępne będzie wideo, które przedstawia kluczowe cechy i zalety Geomappera. Tymczasem zachęcamy do subskrypcji naszego kanału YouTube:

Kotwica 4

Zastosowania

Geomapper w trakcie oblotu zbiera dane w postaci zdjęć HD, które są następnie przetwarzane na ortofotomapy, czyli kartometryczne obrazy 

terenu, dzięki czemu geodeta otrzymuje dane w niezbędnej formie do dalej pracy. Poniżej przykłady zdjęć i ortofotomap.

bottom of page